حبیب هم میتواند مجوز بگیرد | Free Download


حبیب هم میتواند مجوز بگیرد

Bia2music – سخنگوی وزارت فرهنگ و ارشاد با تأکید بر اینکه تغییر معاون هنری وزیر شایعه است، درباره وضعیت مجوز آلبوم حبیب محبیان یادآور شد: در صورت بدون اشکال بودن آثار، آلبوم محبیان هم می‌تواند مجوز بگیرد. نشست خبری حسین نوش‌آبادی سخنگوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی امروز سه شنبه ۷ بهمن‌ماه با حضور اهالی رسانه در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

نوش آبادی همچنین درباره فعالیت حبیب محبیان در ایران که در دولت قبل امکان آن در حال فراهم شدن بود اما اکنون به خاطر آشنایی با مشایی مورد غضب قرار گرفته است، تصریح کرد: ارائه آلبوم‌های موسیقی ربطی به اینکه آثار در چه دولتی و در چه زمانی تولید و ارائه شده‌اند، ندارند آنچه برای ما ملاک است ارائه آثار در شرایط حاضر و بررسی آن با توجه به قوانین جاری خواهد بود. صدور مجوز به آلبوم‌ها نیز در چارچوبی است که قوانین به ما اجازه می‌دهد. این خواننده می‌تواند در دولت یازدهم با توجه به نگاهی که در حوزه فرهنگ و هنر وجود دارد آلبوم خود را ارائه کند و در صورتی که آثارش بدون اشکال، مفید و در راستای فرهنگ و هنر بود به صدور مجوز آلبوم او اقدام خواهد شد.

وی در باره جای خالی ارکستر سمفونیک ملی در جشنواره موسیقی فجر بیان کرد: علیرغم تلاشهای صورت گرفته و اهتمام حوزه هنری و شخص وزیر برای حضور ارکستر سمفونیک در جشنواره این اتفاق نیفتاد که بیشتر به دلیل تنگناههای مالی و تاخیر در انتخاب رهبر ارکستر و تعیین اعضای آن بود. این کار در حال شکل گیری است خروجی آن به جشنواره نخواهد رسید اما فرصت خوبی ایجاد شد تا ارکس‌تر سممونیک مورد مطالبه عمومی قرار بگیرد و توجه مسئولان ارشد را نیز به خود جلب کند. اکنون تیم قوی و سازوکار جدی برای ارکس‌تر در نظر گرفته شده و تولیدات آن در برنامه‌های آینده به نمایش گذاشته خواهد شد.

سخنگوی وزارت فرهنگ و ارشاد گفت: ارکستر سمفونیک صرفا برای جشنواره ساخته نمی‌شود و در آینده شاهد آثار آن خواهیم بود.

نوش آبادی درباره تفاهم نامه بین ارشاد و نیروی انتظامی برای برگزاری کنسرت‌ها توضیح داد: این تفاهم نامه آماده اما هنوز امضای نهایی نشده است شخص وزیر و فرمانده نیروی انتظامی مصمم هستند در آینده‌ای نزدیک آن را امضا کنند. مفاد امضا شده طی مراسم و تشریفاتی رسانه‌ای خواهد شد و با مشخص شدن وظایف هر بخش، امنیت و انضباط و نظارت به خوبی انجام خواهد شد.

وی درباره حضور نداشتن بزرگان موسیقی در جشنواره اظهار کرد: ما قطعا شاهد حضور بزرگان خواهیم بود آن‌ها ممکن است اثری ارائه ندهند اما به حضور علاقه مندند و سهم و حقی نیز در جشنواره دارند ضمن اینکه آن‌ها تلاش می‌کنند بزرگان دیگری را از چهره‌های جوان برای آینده بسازند.

نوش آبادی در پایان درباره رفتن مرادخانی از معاونت هنری نیز گفت: مسلما در این موقعیت حساس که جشنواره موسیقی فجر را پیش رو داریم طرح چنین شایعاتی نه به صلاح است و نه حقیقت دارد. بحث جایگزینی و جانشینی نیز درباره مرادخانی نیز مطرح نیست و جشنواره موسیقی نیز حاصل زحمات او و تیم حوزه هنری است که همگی با هم بسیج شده‌اند و درست نیست در این موقیعت بخواهیم بحث جابجایی او را مطرح کنیم و بعید می‌دانم این موضوع مبنای درستی داشته باشد.

درباره بیا تو موزیک

  کاربران گرامی ; در سایت بیا تو موزیک آهنگ های رپ و یا صدای مونث وجود ندارد.

  قطعاتی که با نام های انگلیسی در آرشیو سایت هستند فقط "بی کلام" می باشند و در بیا تو موزیک هیچ آهنگی از خوانندگان خارجی موجود نمی باشد

  متن تک تک آثار بررسی شده و در صورت وجود هرگونه کلمه ناشایست و یا مغایرت با قوانین جمهوری اسلامی ایران به هیچ وجه اثری در سایت منتشر نخواهد شد.

  بیا تو موزیک در ستاد ساماندهی وزارت ارشاد ثبت شده می باشد.

  در صورتی که به موارد مشکوک برخورد کردید لطفا با ما تماس بگیرید

  شرکت های ناشر نیز میتوانند درخواست حذف آلبوم از سایت را به ما ارائه دهند

  سامانه پیامک : 5000242065

  [email protected]

  مرکز دانلود آهنگ

Bia2music

  Bia2Music.ORG

برچسب ها